Straujuma: ja līdz jūlijam neizstrādās reformas veselības nozarē, Belēvičam jāatkāpjas

3 komentāri

Veselības ministram Guntim Belēvičam līdz jūlijam jāizstrādā precīzs reformu plāns nozarei. Ja tas netiks izdarīts, viņam būtu jāatkāpjas no amata, uzskata bijusī premjere Laimdota Straujuma.

Intervijā LNT 900 Sekundēm bijusī premjere pauda neizpratni, kāpēc Belēvičs netiekas ar veselības nozari, kā arī nesniedz konkrētus plānus un termiņus. “Var protams Belēvičs nostāties kopā ar protestētājiem pret valdību, bet labāk 1. maijā būtu nācis klajā ar konkrētu plānu,” teic Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc viņas domām veselības situācijas uzlabošanai ir nepieciešama daļēja apdrošināšana, novirzot naudu no sociālā budžeta pakāpeniski, lai nepieaugtu nodokļi. “Ja jūlijā veselības ministram Guntim Belēvičam nebūs precīza reformu plāna un rīcība, tad viņam būs jādemisionē,” norāda ekspremjere.

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Nu re
  +1

  Nu re

  Tā, Gunti! Tas jāizdara līdz jūlijam, ko Straujuma nepaspēja visā valdīšanas garumā.

  25.04.2016 14:37

 • solon
  +1

  solon

  Madama Straujums jau ir atgriezusies no Ķīnas ?

  25.04.2016 12:25

 • Seniors
  0

  Seniors

  Sraujumai , japemet Saeima , jo stradajot kopa ar Aboltinu , galigi zaudejusi - sajegu ! Belevica k-gs , turpiniet stradat , un sadus ieteikumus -ignorejiet !!!

  24.05.2016 19:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas