Straujuma: Iespējamas provokācijas 9.maija pasākumos

0 komentāri

Drošības iestādēm ir informācija par iespējamām provokācijām 9.maija pasākumos, intervijā telekanāla LNT raidījumā 900 sekundes atzina Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Viņa pauda gandarījumu, ka 16 martā provokācijas tika novērstas, bet priekšā vēl esot 9.maijs un drošības iestādes strādājot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa atzina, ka saistībā ar 9.maija pasākumiem notiekot darbības, kas jānovērš.

Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis, komentējot šo informāciju, aģentūrai LETA sacīja, ka pašvaldības rīcībā nav informācijas, kas liktu veikt kādas ierobežojošas darbības pieteikto pasākumu laikā.

Kā ziņots, Rīgas pašvaldībā saņemti vairāki pieteikumi pasākumiem 9.maijā.

8.maijā un 9.maijā no plkst.9 līdz 21 pasākumus Uzvaras parkā pieteikusi biedrība “9.maijs.lv”. 8.maijā viņi pieteikuši publisku pasākumu Otrā pasaules kara upuru piemiņai, bet 9.maijā – svinības par godu nacisma sagrāvei.

Biedrības pasākums ir pieteikts likumā noteiktajā kārtībā un pašlaik ir saskaņošanas procesā, informēja Vidauskis.

Savukārt 9.maijā no plkst.00 līdz 24 sapulci pie Uzvaras pieminekļa pieteikusi privātpersona Kristaps Kašs. Pieteicējs norādījis, ka šajā laikā plāno izstādi, kuras laikā skaidros, ko “patiesībā nozīmē 1945.gada 9.maijs”.

Savukārt Latvijas Antinacistiskās komitejas pārstāvis Aleksejs Šaripovs Rīgas domē pieteicis sapulci un gājienu 9.maijā Otrajā pasaules karā kritušo upuru piemiņai.

Gājiens pieteikts no plkst.13 līdz 14. Plānots, ka pasākumā piedalīsies ap 100 cilvēku. Viņi paredzējuši doties gājienā no pieminekļa 1905.gada cīnītājiem 11.novembra krastmalā uz Uzvaras parku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas