Straujuma: Grieķijas krīzes dēļ stingrāk varētu uzraudzīt visu ES valstu budžetus

0 komentāri

Grieķijas situācija varētu veicināt stingrāku kontroli pār eirozonas valstu budžetiem un aizņēmumiem, pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Latvijas valdības vadītāja, kura rīt piedalīsies eirozonas valstu līderu sanāksmē, atzina, ka pagaidām ir grūti prognozēt, kā attīstīsies situācija pēc referenduma Grieķijā. Tomēr viņa uzskata, ka būs jārunā par eirozonas kopējo stabilitāti un kontroles mehānismu ieviešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Lai mums perspektīvā negadās atkal kāda eirozonas valsts, kurā var sākties problēmas, noteikti nākotnē tiks pastiprināti kontroles mehānismi valstu budžetam un aizņemšanās procedūrām,” pauda L. Straujuma.

Pastāv 80% iespēja, ka Grieķija pametīs eirozonu, saka eksperti

Vairāki ekonomisti skaidro, ka nākamās 48 stundas Grieķijai būs izšķirošas, un varbūtība, ka valstij būs jāizstājas no eirozonas, ir aptuveni 80%.

Eiropas Savienības (ES) līderi ir pauduši nožēlu par referenduma rezultātiem un skaidro, ka ”nē” balsojums situāciju tikai pasliktina.
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas