Straujuma: Deputātam, kas braucis dzērumā, būtu jānoliek mandāts

1 komentārs

Deputātiem, kas sēdušies pie automašīnas stūres alkohola reibumā, būtu jānoliek deputāta mandāts, ir pārliecināta Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Jautāta, kam būtu jārosina mandāta nolikšana, L. Straujuma sacīja, ka tai ir jābūt deputāta paša iniciatīvai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: EPA/LETA

Foto: EPA/LETA

Premjerministre Laimdota Straujuma:

Es viņa vietā noliktu mandātu, jo mēs visu laiku runājam par drošību bērniem, drošību cilvēkiem uz ielām, un, ja ar tādām promilēm vada automašīnu, tad, manuprāt, būtu jānoliek mandāts.

Partija Vienotība trešdien, 10. decembrī, valdes un frakcijas kopsēdē izvērtēs deputāta Veiko Spolīša rīcību, kurš pirms mandāta apstiprināšanas tika pieķerts braucam dzērumā.

Deputāts Spolītis par braukšanu dzērumā: Pārrēķinājos ar aliņiem

Pats Veiko Spolītis atzinis, ka, rēķinoties ar to, ka pāris alus kausi neietekmēs automašīnas vadīšanas spēju, viņš tomēr esot ”pārrēķinājies”. ”Tā ir nepiedodama rīcība, jebkurā gadījumā – negudra rīcība. Nožēloju savu nodarījumu un jau saņēmu sodu Latvijas Republikā noteiktajā kārtībā,” tā sacīja pats V. Spolītis.

Tikmēr ētikas pasniedzēja Latvijas Universitātē Skaidrīte Lasmane uzskata, ka šajā gadījumā būtu pārāk bargi prasīt V. Spolīša atkāpšanos.

Filozofijas profesore: Spolīša atkāpšanās būtu pārāk stingra prasība

Profesore uzskata, ka pilnīgi pietiks ar Spolītim jau piespriesto soda mēru, jo deputāts savu vainu ir pilnībā atzinis un nožēlo izdarīto.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Nika
  0

  Nika

  Vai tam Spolītim pašam trūkst prāta /vai kauna/,lai aizvāktos vismaz uz laiku no politiskās skatuves? Vai tad akurāt vēlētājiem jāiet ar bomi rokās, lai to izdarītu?
  Kas mums par likumiem, ka deputāts ir pielīdzināts Dievam?

  10.12.2014 15:30

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas