Straujuma: Deputātam, kas braucis dzērumā, būtu jānoliek mandāts

1 komentārs

Deputātiem, kas sēdušies pie automašīnas stūres alkohola reibumā, būtu jānoliek deputāta mandāts, ir pārliecināta Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Jautāta, kam būtu jārosina mandāta nolikšana, L. Straujuma sacīja, ka tai ir jābūt deputāta paša iniciatīvai.

Foto: EPA/LETA

Foto: EPA/LETA

Premjerministre Laimdota Straujuma:

Es viņa vietā noliktu mandātu, jo mēs visu laiku runājam par drošību bērniem, drošību cilvēkiem uz ielām, un, ja ar tādām promilēm vada automašīnu, tad, manuprāt, būtu jānoliek mandāts.

Partija Vienotība trešdien, 10. decembrī, valdes un frakcijas kopsēdē izvērtēs deputāta Veiko Spolīša rīcību, kurš pirms mandāta apstiprināšanas tika pieķerts braucam dzērumā.

Deputāts Spolītis par braukšanu dzērumā: Pārrēķinājos ar aliņiem

Pats Veiko Spolītis atzinis, ka, rēķinoties ar to, ka pāris alus kausi neietekmēs automašīnas vadīšanas spēju, viņš tomēr esot ”pārrēķinājies”. ”Tā ir nepiedodama rīcība, jebkurā gadījumā – negudra rīcība. Nožēloju savu nodarījumu un jau saņēmu sodu Latvijas Republikā noteiktajā kārtībā,” tā sacīja pats V. Spolītis.

Tikmēr ētikas pasniedzēja Latvijas Universitātē Skaidrīte Lasmane uzskata, ka šajā gadījumā būtu pārāk bargi prasīt V. Spolīša atkāpšanos.

Filozofijas profesore: Spolīša atkāpšanās būtu pārāk stingra prasība

Profesore uzskata, ka pilnīgi pietiks ar Spolītim jau piespriesto soda mēru, jo deputāts savu vainu ir pilnībā atzinis un nožēlo izdarīto.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Nika
  0

  Nika

  Vai tam Spolītim pašam trūkst prāta /vai kauna/,lai aizvāktos vismaz uz laiku no politiskās skatuves? Vai tad akurāt vēlētājiem jāiet ar bomi rokās, lai to izdarītu?
  Kas mums par likumiem, ka deputāts ir pielīdzināts Dievam?

  10.12.2014 15:30

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas