Straujuma: Āboltiņa ir spēcīgs organizators

1 komentārs

”Solvita Āboltiņa ir spēcīgs organizators, un kāpēc lai mēs šo resursu neizmantotu,” jautāta par to, vai S. Āboltiņa varētu ieņemt kādu amatu valdībā, sacīja pašreizējā Ministru prezidente Laimdota Straujuma. Tajā pašā laikā viņa uzsvēra, ka šobrīd nedz partijā ”Vienotība”, nedz ar citiem koalīcijas pārstāvjiem vēl netika spriests par to, kā varētu dalīt ietekmes sfēras topošajā valdībā.

”Mēs neesam šo variantu apsprieduši partijā, un mēs vēl neesam tikušies ar koalīcijas partneriem,” sacīja premjerministre. Viņa norādīja, ka par kāda ministra amatu netika runāts arī ar pašu Solvitu Āboltiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Premjerministre sacīja, ka vēl ir viena nedēļa laika, lai spriestu par iespējamo valdības sastāvu un ministru krēslu dalījumu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • IKA
    0

    IKA

    Vēlēšanas parādīja, ka tauta negrib Āboltiņu!Vai nav skaidrs?Lai viņa iet kūtī sūdus mēzt ar savu lielo organizatora talantu.Kāds sakars ar mūsu valdību šai dāmai? Paldies-NEVAJAG!

    29.10.2014 19:01

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas