Seržants par Saeimas kārtības rulli: Kabanovs varētu būt četrus mēnešus ārā no Saeimas

0 komentāri

”Saskaņas deputāts Nikolajs Kabanovs varētu būt četrus mēnešus ārā no Saeimas, un tajā laikā varētu saņemt arī minimālo algu. Varbūt, ka šāds sods – morāli un materiāli nopietns – deputātiem liks padomāt, vai ir vērts atkārtot,” tā, komentējot Saeimas kārtības rulli, kas paredz stingrākus sodus par deputātu neadekvātu uzvedību Saeimā, sacīja 11. Saeimas deputāts Kārlis Seržants (ZZS).

Jāatgādina, ka pirms diviem gadiem deputāts N. Kabanovs uz Saeimas sēdi ieradās dzērumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saeima ceturtdien, 16. oktobrī, pieņēma grozījumus Saeimas kārtības rullī, paredzot virkni izmaiņu parlamenta darbu regulējošajā likumā. Par Saeimas deputātu ētikas kodeksa pārkāpumiem deputātam varēs liegt runāt Saeimas sēdēs vai arī pavisam izslēgs no Saeimas sēdēm. Attiecīgi tiks ieturēta no mēnešalga 20% apmērā par katru neapmeklēto sēdi. Pēc ieturējumu atvilkšanas deputātam jāsaņem vismaz minimālā mēnešalga.

Piedāvājam aplūkot arī kadrus no kanāla YouTube, kur deputāts N. Kabanovs redzams “kunga dūšā”:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas