Seile, visticamāk, drīz vairs nesēdēs izglītības ministres krēslā, pauž Viņķele

0 komentāri

“Gan Šadurska kungs, gan Āboltiņas kundze ir izteikusies diezgan kritiski par Seiles kundzes iespēju pildīt jeb dabūt nomināciju uz nākamo kabinetu kā izglītības ministrei,” intervijā TV3 Ziņām pauda Vienotības politiķe Ilze Viņķele. 

Tajā pašā laikā I. Viņķele pauda, ka šāda situācija, ka Seilei vairs, visticamāk, neuzticēs vadīt Izglītības un zinātnes ministriju, ir “pilnīgi aplama, nepareiza un kropla”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņķele arī piebilda, ka Seile patlaban “nav dabūjusi pilnu partijas frakcijas atbalstu savam darbam”, un arī tas ir viens no šķēršļiem darba turpināšanai.

Taču, kā pauda Viņķele, jaunu kandidātu šim amatam varētu būt grūti atrast, jo “parādiet man to cilvēku, kas uz šādiem nosacījumiem mēģinās nākt uz smagas nozares vadību”.

Jau vēstījām, ka Seiles darbs ticis kritizēts vairākkārt. Plašu rezonansi radīja spēja komunicēt ar sabiedrību pēc koristu ģībšanas Jauniešu Dziesmu un deju svētkos, kā arī skolotāju atalgojuma jautājums.

Tikmēr izglītības darbinieku arodbiedrības pārstāvji pauduši, ka kā Seiles pēcteci labprāt redzētu pašreizējo ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu.

Pedagogu arodbiedrība plānojusi pieprasīt izglītības ministres demisiju

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas