Sajūta, ka jaunā deklarācija rakstīta ar domu, – ka tik kaut ko neapsolīt, uzskata Māmiņu kluba vadītāja

0 komentāri

Par ģimenēm jaunajā valdības deklarācijā tiek runāts diezgan maz, turklāt rodas sajūta, ka tā ir rakstīta ar domu, – ka tik kaut ko neapsolīt, tā intervijā 900 sekundes sacīja Māmiņu kluba vadītāja Sandija Salaka.

“Drošības sajūtas pēdējos gadus nav bijis. Kā jau mēs zinām – ja kaut kas tiek uzrakstīts, ne vienmēr tas tiek izpildīts, kā arī diskutēts ar sabiedriskajiem vai sociālajiem partneriem. Man nav tādas sajūtas, ka ir iespējams uzticēties – ka tas, kas solīts, tas tiek izdarīts,” sacīja Salaka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa sacīja, ka no jaunās – Kučinska – valdības nesagaida ne pozitīvus, ne negatīvus pārsteigumus.

“Katrā ziņā – nekādā gadījumā nevajadzētu samazināt budžetā atvēlētos līdzekļus ģimeņu atbalstam,” pauda Māmiņu kluba vadītāja, akcentējot, ka par ģimeni valdības deklarācijā kopumā tika runāts ļoti maz. “Iespējams, ka tas bija tāpēc – nesasolīt par daudz,” sacīja Salaka. “Šajā deklarācijā punkti par ģimenēm ir izveidoti ļoti viltīgi,” viņa pauda.

Video – skaties šā rīta sarunu!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas