Rundāles pils direktors: Traģēdija rāda, kā mūsdienās izpaužas profesionālisms

0 komentāri

”Ir viena kopīga nelaime šajā traģēdijā – tā ir ārkārtīgi sadalīta atbildība. Tas nav tikai jautājums par celtniecību un arhitektūru, bet kādā veidā mūsu laikā izpaužas profesionālisms vai profesionālisma trūkums,” raidījumam 900 sekundes pauda mākslas vēsturnieks, Rundāles pils direktors Imants Lancmanis.

”Mans galvenais secinājums tāds, ka mācība gūta ir, bet man bail, ka tā mācība ir tikai tāda administratīva un birokrātiska. Visi cilvēki atbildīgos amatos tagad baidās likt parakstus un negrib uzņemties nekādu atbildību,” pauda vēsturnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Imants Lancmanis:

Tā ir mūsu laika slimība, ka katrs uzskata, ka viņš neceļ šo māju. Neviens nesaka, ka es uzcēlu Maxima veikalu vai vēl kaut ko. Katrs izdara mazu lietiņu, paiet malā un nākamajā brīdī aizmirst par to.

Viņš norādīja, ka ”tikai bailes un traģiskie atgadījumi ir tas, kas cilvēkus var satricināt un likt viņiem pārdomāt, vai viņi rīkojas labi vai slikti”.

”Tā tas ir, ka cilvēki mācās tikai no traģēdijām, no kariem, revolūcijām un šādām katastrofām,” sacīja Rundāles pils direktors.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas