VIDEO: Rinkēvičs vakaros piedzeras, tvīto muļķības un zvanās kolēģiem, stāsta Lembergs

6 komentāri

Ventspils mērs Aivars Lembergs uzskata, ka ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs nav piemērots Ministru prezidenta amatam.

Ne jau tāpēc, ka viņam meitenes nepatīkt. Bet tāpēc, ka viņš vakaros piedzeras un zvanās saviem partijas biedriem un runājot visādas muļķības, tā intervijā radio Baltcom stāstīja Ventspils mērs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš arī norādīja, ka pēc ārlietu ministra ierakstiem Twitter, varot pateikt, cikos Rinkēvičs ir dzēris.

Skaties video!

6 komentāri

TOP komentāri

 • ReVox Ouatitw
  +1

  ReVox Ouatitw

  Zilais meesls -Rinkevich.

  31.10.2016 23:38

 • svesais
  0

  svesais

  ta jau nav vairs cilveki latvija normalu dakteru laikam mus valsti velas parvest par zombij valsti kapsetu.tad jau laikam jasauc paliga lemberga kungs tas vismaz dara nevis sola bagatibu salas jo! jo tajau esam pazaudejusi visu un tik likvide visu un baz kabatsas liekezi kauns liels kauns tad labk ielikt 2gadigu bernu un tas pat labak izdaris visu nevis solis!lila ciena lemberga kungam labprat satiktos ar vinu personigi sasveicinatos!

  03.11.2016 08:54

 • svesais
  0

  svesais

  ja lembergu vajadzetu musu valdiba nevis benu darzu kuri nevar savest kartiba bet nolaiz nabadziba prieks savas kabatas !nepavelti cienu lemberga kungu vins sevi ir pieradijis man pret vinu ir ciena jo pac padzivoju venspili es vinu apsvecu gimenes pieaugumu !ja tadi butu vairaki mes butu lepni neka ar bernadarzu valdibas benkos un liekezus.

  03.11.2016 08:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas