Rinkēvičs par Ušakovu: Ļausim varonim savu varoņa eposu izdziedāt līdz galam

0 komentāri

”Dažreiz gan darbi, gan arī teiktais ir spilgts apstiprinājums tam, kādi ir politisko partiju mērķi. Ļausim varonim savu varoņa eposu izdziedāt līdz galam,” tā Rīgas mēra Nila Ušakova braucienu uz Maskavu un izteikumus Krievijas televīzijā, ka Latvijai pats labākais, kas var būt, ir Vladimirs Putins, komentēja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Savas vizītes laikā Maskavā Nils Ušakovs, komentējot šī brīža saspringto situāciju Eiropā, paziņojis: ”Šobrīd labākais, kas Latvijai var būt, ir Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Tā ir stabilitāte.” Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs 4.septembrī, devās uz Maskavu, kur, kā viņš pats iepriekš izteicās, lūdzās, lai lielveikalos saglabā Latvijas ražotāju produkcijas stendus “Rižskij dvorik”.  Tāpat N. Ušakovs Maskavas svētku laikā ticies ar Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu, Krievijas pareizticīgo patriarhu Kirilu un Krievijas Federācijas padomes priekšsēdētāju Valentīnu Matvijenko. Tikšanās laiā esot pārrunātas ”aktualitātes ekonomiskajās attiecībās, kultūras veicināšanas jautājumi un citas aktualitātes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūk, ārlietu ministra E. Rinkēviča komentārs par N. Ušakova aktivitātēm:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas