Rinkēvičs: Nevajag maldināt sabiedrību par migrācijas procesiem un bēgļiem

0 komentāri

”Es domāju, ka mums nevajadzētu šobrīd maldināt sabiedrību, ņemot vērā tos migrācijas procesus, ka mēs varētu ”aizslēgties”. Es nezinu, vai mums tas izdosies, vai neizdosies,” tā komentējot bēgļu migrēšanu uz Eiropu, tostarp Latviju, pauda Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Viņš pauda, ka ”lielā mērā tas ir jautājums par plašāku diskusiju Eiropas Savienībā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es varu tikai atbildēt to, ka es tiešām jūtu, ka Eiropas Savienība atrodas varbūt vienā no savām visdziļākajām krīzēm. Ja katrs paliksim pie sava, tad tie, kas reāli cietīs, būs valstis, kurām ir arī nopietnas problēmas austrumu kaimiņa telpā. Un diemžēl Latvija ir viena no tām. Nu, tad tas viss ir jāsver kausos,” tā sacīja E. Rinkēvičs.

Eiropas Komisijas priekšlikums Eiropas Savienības valstīs papildus izmitināt 120 tūkstošus imigrantu, nozīmētu, ka Latvijai 250 bēgļu vietā būtu jāuzņem divreiz vairāk – 526 cilvēki. Tā teikts Eiropas Komisijas sagatavotā dokumenta melnrakstā, kas nonācis vairāku preses izdevumu rīcībā.

Foto – Minhene sagaida bēgļus:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas