Rinkēvičs: Ne teroristiem lemt par mūsu tiesībām izteikties

1 komentārs

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) neatbalsta satīru par cilvēku reliģiskām jūtām, tomēr nosoda jebkādus mēģinājumus ierobežot tiesības brīvi izteikties, ministrs paziņojis savā personīgajā profilā sociālajā vietnē Twitter.

“Personiski neatbalstu karikatūras un satīru par cilvēku reliģiskām jūtām, tomēr mums visiem ir tiesības izteikties, ne teroristiem lemt, kā!” pauž Rinkēvičs.

Kā ziņots, sestdien Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā divi uzbrucēji atklāja uguni uz kafejnīcu, kurā notika mākslai, zaimošanai un vārda brīvībai veltīts pasākums, ievainojot trīs policistus, kā arī nogalinot 40 gadus vecu dāni.

Dānijas premjerministre Helle Torninga-Šmita notikušo nodēvēja par teroraktu, arī Dānijas Drošības un izlūkošanas dienests paziņojis, ka apšaude “izskatās plānota un apstākļi liek domāt, ka tas bija terorisms”.

Pasākumā piedalījās latviešu izcelsmes zviedru karikatūrists Vilks, kurš savulaik izpelnījās musulmaņu dusmas ar savu pravieša Muhameda atainojumu. Pēc policijas domām, uzbrukuma mērķis bija Vilks. Šāvieni atskanējuši debates vidū par islāmu un vārda brīvību. Policija likusi visiem palikt iekštelpās un izvedusi Vilku pa aizmugures durvīm. Vilks ticis paslēpts saldētavā, pirms policija viņu aizvedusi prom.

1 komentārs

TOP komentāri

  • 0.
    +1

    0.

    Lielākais tradicionālo vērtību ienīdējs un terorist ir rikevičss.

    18.02.2015 10:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas