Rinkēvičs: Nacisma sagrāves svinību apmeklēšana Maskavā daudzu valstu līderiem būs apgrūtināta

0 komentāri

Lemjot par jautājumu, vai šogad Latvijas prezidentam Andrim Bērziņam ir jāapmeklē Otrā pasaules kara beigu svinības Maskavā, jāņem vērā vairāki jautājumi un tas, ka Latvija šā gada pirmajā pusē ir prezidējošā valsts Eiropas Savienības (ES) Padomē, sacīja Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Krievija jau tagad ir sākusi gatavošanos vērienīgām svinībām – pagājuši 70 gadi kopš Nacistiskās Vācijas sagrāves Otrā pasaules kara laikā. Maskavā aicināti ierasties daudzu valstu prezidenti, tostarp Latvijas prezidents Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vispirms es gribētu šo jautājumu pārrunāt ar prezidentu tieši, nevis ar mediju starpnuecību. Ir skaidrs, ka par šo jautājumu vajdzētu diskutēt arī Eiropas Savienības iekšienē. Vairāku valstu vadītāji jau ir izteikuši viedokli, un tās ir viņu tiesības. Taču jāņem vērā, ka pēdējā laika notikumi un tas, kā tie ir attīstījušies, padara daudzu valstu vadītājiem viesošanos Maskavā stipri problemātisku,” sacīja E. Rinkēvičs.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas