Reirs: Valstij nav jāapmaksā Rīgas domes politiskās ambīcijas

1 komentārs
Reirs: Valstij nav jāapmaksā Rīgas domes politiskās ambīcijas
FOTO: LETA

Finanšu ministrs Jānis Reirs pauž stingru nostāju jautājumā par valsts budžeta finansējuma piešķiršanu Rīgas domei sabiedriskā transporta dotācijām, norādot, ka valsts uzdevums nav no budžeta apmaksāt vienas pašvaldības politiskās ambīcijas.

“Pašvaldībai pašai ir jāatbild par tās politiskajiem lēmumiem un to radītajām sekām, nevis sava tēla spodrināšanu jāfinansē no valsts budžeta. Izveidojusies situācija ar krasu tarifu pieaugumu ir tikai loģisks rezultāts pašvaldības ilgstošajai visatļautībai un dzīrēm par nodokļu maksātāju naudu. Svarīgi, lai Rīgas domes amatpersonas no šīs situācijas gūst mācību un turpmāk neatļaujas realizēt savas politiskās ambīcijas, kuras nemaz nevar atļauties. Rīgas pašvaldībai ir lielākais budžets, bet tā ir vienīgā pašvaldība Latvijā, kas savus politiskos lēmumus ultimāta veidā liek apmaksāt no valsts budžeta,” norāda finanšu ministrs J.Reirs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ņemot vērā, ka pašvaldības šobrīd vēl turpina strādāt pie 2015. gada budžeta, finanšu ministrs aicina tās būt politiski atbildīgām un izvirzītās ieceres līdzsvarot ar pašvaldības budžeta iespējām ne tikai viena gada ietvaros, bet ilgtermiņā.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Rīgas domes deputāti šodien apstiprināja Rīgas sabiedriskā transporta pakalpojumu tarifu no 1. februāra 1,15 eiro apmērā. Par šo lēmumu domes sēdē atturējās balsot deviņi Rīgas domes opozīcijas pārstāvji.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Nata
  0

  Nata

  Tas ir apbrīnojami, visi tikai runā, runā, runā, bet neseko nekāda reāla darbība no ministru puses.
  Kad un kurš apturēs šis nejēdzības ar Ušakovu. Mazais ķeizars pasmejas un turpina rīkoties ar sabiedrības - tautas līdzekļiem. RS visus šos gadus dotēta no valsts līdzekļiem. Kāpēc nepieņem mērus pat par melošanu??! Šajā valstī katrs dara kā ienāk prātā.

  28.01.2015 21:41

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas