“Provinces” skolotāja: Bērniem milzīgs rūgtums par gājienu, kurā viņi nepiedalījās; organizatori rīkojušies bezkaunīgi

9 komentāri
“Provinces” skolotāja: Bērniem milzīgs rūgtums par gājienu, kurā viņi nepiedalījās; organizatori rīkojušies bezkaunīgi
Foto: LETA

Patlaban kāda Latvijas lauku novada bērni uz mājām dodas pavisam bēdīgi un sarūgtināti – lai arī viņu vidū nebija neviena ģībēja un iepriekšējā dienā visi laikus gājuši gulēt un paēduši, lai jau sešos celtos un sagatavotos gājienam, no rīta viņiem tika pateikts – naktī nolēma, ka gājiens atcelts. 

“Tas, protams, bija skumji, taču, ja reiz tāds lēmums pieņemts – tad pieņemts, bērni ar to samierinās. Taču tad, kad bērni pēc tam redzēja, ka gājiens tomēr nav atcelts – tajā piedalās gan amatpersonas, gan teju visi pārējie dziedātāji, dejotāji un folkloristi – visi dodas svētku gājienā sapucējušies, māj ar rokām, mūsu bērniem kļuva pavisam drūmi,” portālam Skaties.lv stāsta kādas lauku skoliņas skolotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa ir neizpratnē, kādēļ bija jāpieņem šāds lēmums, un kādēļ tas bija jāpaziņo naktī. “Tā ir organizatoru bezkaunība, un faktiski mēs, “provinču” kolektīvi un viņu vadītāji, bijām nostādīti muļķa lomā,” pauž skolotāja, kurai vislielākais rūgtums ir par to, ka bērni ir pavisam sašļukuši un mājās brauc drūmā noskaņojumā.

“Visskumjākais ir tas, ka bērni mājās dodas nevis pacilātā noskaņojumā, bet sašļukuši un muļķa lomā – gājiens tomēr nebija atcelts, lai arī tika paziņots, ka bija. Savukārt man rodas jautājums – kādēļ šāds lēmums vispār bija jāizziņo naktī? Rodas sajūta, ka organizatori vienkārši negribēja uzņemties nekādu atbildību,” atzīst skolotāja.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – lēmums atcelt gājienu pieņemts pēc naktī sasauktās svētku rīkotāju operatīvās rīcības grupas ārkārtas sanāksmes, kas notika plkst. 23.00 pēc notikumiem Mežaparka estrādē, kad ģenerālmēģinājuma laikā ģībuši vairāki bērni, kas bijis par iemeslu mēģinājuma atcelšanai.

Tomēr gājiens notika, un tajā piedalījās lielākā daļa kolektīvu, kā arī augstas amatpersonas. 

Foto no gājiena:

9 komentāri

TOP komentāri

 • zane
  +2

  zane

  gājiens bija atcelts! Tas visiem no rīta tika pateikts. Kā var būt skolotājs tajā vainīgs, nu kā??? Tas ir no sērijas - nāc uz manu ballīti, bet varbūt arī nenāc - neko taču nevarēja saprast. Un par pavadošajām personām - ja gājiens ir atcelts, tad sanāk, ka mediķu tur nav, un ja bērni noģībst un sasitas un kas vēl ne, ko tad pavadošās personas mājās teiks vecākiem??? Bardaks!

  12.07.2015 17:59

 • jana
  +2

  jana

  Žēl bērnu. Kaut kā stulbi sanāca tiešām
  Krīzes situācijās komunikācija zem nulles. Pa nakti pie ņemti lēmumi, tad atceļ, nevienpratiba pašu amatpersonu vidū.

  12.07.2015 16:45

 • ehhh...
  +1

  ehhh...

  Gribētos citēt vienas gājiena dalībnieces uzsaucienu skatītājiem: "Paldies, ka ticējāt mums nevis internetam!"

  13.07.2015 08:34

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas