Politologs: Valdību novembra sākumā tomēr izveidot izdosies

0 komentāri

Politologa Ivara Ījaba vērtējumā, valdību novembra sākumā tomēr izveidot izdosies. Pašreizējā pauze vērtējama kā laika novilcināšana līdz brīdim, kad kādam partnerim, tā teikt, neuzturēs nervi.

Jau grūtāk atbildams jautājums ir, cik ilgi Straujumas otrā valdība varētu noturēties. Viņaprāt, nekas neliecina, ka Straujumai premjera postenī būtu kādi ambiciozi mērķi, un viņa arī neizrāda lielu entuziasmu šo amatu ieņemt.

Politologs Ivars Ījabs

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Tie lielie trīs spēlētāji faktiski ir neaizstājami, valdības vadītājs jau kādu laiku ir samērā vāja figūra. Straujuma pie nepieciešamības var strādāt pietiekami ilgi, nevis kā spēcīgs premjers, bet kā vienkārši tāds elites partiju moderators, kurš daudz maz savāc kopā tos partnerus, pats neuzspiežot un neveidojot kaut kādu savu dienaskārtību, kādas Straujumas kundzei acīmredzami nav. Straujumas kundze pie kaut kādas noteiktas apstākļu sakritības nākamajā gadā var arī aiziet no šā amata gluži vienkārši tāpēc, ka tur runāt par kaut kādu pārlieku entuziasmu attiecībā uz viņas vadītajām valdībām gluži vienkārši nav pamata.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas