Politologs: Ukrainas un Krievijas līderu tikšanos var vērtēt kā neveiksmīgu

0 komentāri

Lai arī Minskā notikusī abu konfliktējošo valstu vadītāju tikšanās parāda, ka Ukraina un Krievija ir spiestas meklēt kompromisu un abām valstīm ir saskares punkti, Vladimira Putina paustais, ka viņam nav ietekmes uz separātistiem, liek uzskatīt šīs diskusijas par neveiksmīgām, uzskarta politologs Kārlis Daukšts.

“Tikšanās parāda, ka gan Krievija, gan Ukraina tomēr ir spiestas meklēt kaut kādus kompromisu variantus. Tāpēc šī tikšanās jau pati par sevi rāda, ka tomēr ir kaut kādi saskares punkti,” pauda K. Daukšts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: LETA

Foto: LETA

Es domāju, ka šī tikšanās ir viena no tādām, ko tiešām var dēvēt par neveiksmīgu. Tas ir tādēļ, ka V. Putins ar diezgan saltu sejas izteiksmi paziņoja, ka Krievijai nav nekādas militāras ietekmes uz šīm pašpasludinātajām republikām Ukrainā un valsts dfienvidaustrumu reģionā notiekošajām cīņām.

Jau vēstīts, ka divpusējās sarunas starp Ukrainas prezidentu Petro Porošenko un Krievijas līderi Vladimiru Putinu 26. augustā Minskā ilga aptuveni divas stundas aiz slēgtām durvīm. Lai gan sarunās sacītais plašāk nav zināms, abas puses tikšanos raksturojušas kā veiksmīgu. Krievijas prezidents preses konferencē pēc sarunām sacīja, ka runāts par enerģētiku, taču ne par uguns pārtraukšanu nemierīgajos Ukrainas austrumos. Tikmēr Ukrainas prezidents Petro Porošenko izteicies, ka samitā panākts progress sarunās par plāna izstrādi situācijas normalizēšanai Ukrainas austrumos.

Ceturtdien, 28. augustā, Turcijā, iespējams, notiks otrais sarunu raunds.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas