Politikas eksperts: Krievijas mērķis nav miers Ukrainā

0 komentāri

Ja tiktu reāli slēgta Krievijas–Ukrainas robeža, tad ātri vien separātistu munīcija drīz vien apsīktu, tādēļ Krievija negrib piekrist šādam nosacījumam. ”Krievijas mērķis jau nav miers Ukrainā – galvenais ir noturēt Ukrainu savā ietekmes sfērā,” sacīja Austrumeiropas politikas pētījumu centra izpilddirektors Andis Kudors.

Viņš pauda, ka Minskas miera sarunu sākums bija optimistisks, un to, ka tās ieilgušas desmit stundas, liecina, ka puses grib nonākt pie rezultāta.

”Tāpat tas liecina, ka daži punkti jau gūti, taču daži ir problemātiski, piemēram, Ukrainas robeža. Ukrainas pieprasītā ne tikai ieroču atvilkšana, bet arī izvešana uz Krieviju atpakaļ. Pats svarīgākais – robežu slēgšanu un kontroli. Krievija grib panākt, ka robežu kontrolē paši separātisti, taču tas nebija pieņemams Kijevai,” stāstīja eksperts.

Jau ziņojām, ka naktī uz ceturtdienu vairāk nekā desmit stundas Minskā ieilgušas Krievijas, Ukrainas, Vācijas un Francijas līderu sarunas par situācijas noregulēšanu Ukrainas austrumos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas