Platais: Krievijas patērētājiem nebūs daudz naudas, ko tērēt

0 komentāri

Lai arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins publiski pauž optimismu par rubļa vērtības kritumu, “nelāgā lieta ir tā, ka Krievijas patērētājiem nebūs daudz naudas, ko tērēt,” intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Latvijas Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētājs Jānis Platais.

“Protams, Putins izteicās ļoti optimistiski – padomājiet tikai, jūs samainīsiet vienu dolāru un jums būs vairāk rubļu! Taču Krievijā vispārējā ekonomiskā situācija pasliktināsies – tur nebūs iespēju lielam patēriņam. Līdz ar to arī mūsu eksportētājiem būs grūtāk paļauties uz Krievijas tirgu,” sacīja J. Platais.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka Krievijas rublis otrdien piedzīvoja dramatisku vērtības kritumu. Trijos dienā Maskavas biržā kurss bija nokrities līdz 100 rubļiem par vienu eiro un 80 rubļiem par vienu ASV dolāru. Nedaudz vēlāk rubļa vērtība atguvās. Trešdienas rītā Maskavas biržā rubļa kurss palielinājās līdz 87 rubļiem par vienu eiro un 70 rubļiem par vienu ASV dolāru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas