Pirms vēlēšanām notikusi tautas mānīšana diezgan plašā apmērā, saka Vilks

6 komentāri

”Mani jau tracināja tie priekšvēlēšanu solījumi. Es, piemēram, nevarētu zem tiem parakstīties – tā ir tautas mānīšana diezgan plašā apmērā,” tā, runājot par politiķu solīto pirms 12. Saeimas vēlēšanām, atzina bijušais finanšu ministrs Andris Vilks, kurš šo amatu ieņēma no 2010. līdz 2014. gadam.

Politiķi iedzīvotājus ir mānījuši gan ”par bonusiem, par pensijām, par piemaksām, par algām, par investīcijām – jebkurā jomā”, sacīja A. Vilks. ”Tas ir viss sasolīts, un tagad politiķi grib no tā kaut kādā veidā norobežoties,” sacīja bijušais ministrs.

”Tagad ir tas brīdis, ka tas, kas tika plānots saistībā ar attīstību, tagad jāpiebremzē. Negribētos jau piesaukt konsolidāciju, bet mums viennozīmīgi būs jāpalielina līdzekļi finansiālajai aizsardzībai,” sacīja A. Vilks. Viņš akcentēja, ka vienā gadā nebūs iespējams atrast 100 vai 150 miljonus eiro, ko novirzīt šai jomai, taču Latvijai nav citas iespējas, jo mums ir maksimāli daudz jāiegulda zemessardzē, jaunsardzē, būtu arī jāatjauno militārās mācības skolās.

Skaties video!

6 komentāri

TOP komentāri

 • Ar
  +1

  Ar

  šito vīreli nekāds MUMS nesanāks.Pret MUMS gāja eiro ieviešana,pensionāru aplaupīšana,banku dāvinājumi ar piemaksām [LHZB-25 milj.Citadele-35 milj.],nerunājot par bezdarbību LM gadījumā.Gaidi vien piedāvājumu no ''kura nevarēsi atteikties'',MĒSLS

  14.03.2015 15:46

 • Dzika
  +1

  Dzika

  Naudu tik kasa no tautas!!!

  10.03.2015 16:33

 • Dzika
  +1

  Dzika

  Un kad pats tur bija, tad nemeloja?

  10.03.2015 16:33

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas