Pirms vēlēšanām notikusi tautas mānīšana diezgan plašā apmērā, saka Vilks

6 komentāri

”Mani jau tracināja tie priekšvēlēšanu solījumi. Es, piemēram, nevarētu zem tiem parakstīties – tā ir tautas mānīšana diezgan plašā apmērā,” tā, runājot par politiķu solīto pirms 12. Saeimas vēlēšanām, atzina bijušais finanšu ministrs Andris Vilks, kurš šo amatu ieņēma no 2010. līdz 2014. gadam.

Politiķi iedzīvotājus ir mānījuši gan ”par bonusiem, par pensijām, par piemaksām, par algām, par investīcijām – jebkurā jomā”, sacīja A. Vilks. ”Tas ir viss sasolīts, un tagad politiķi grib no tā kaut kādā veidā norobežoties,” sacīja bijušais ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tagad ir tas brīdis, ka tas, kas tika plānots saistībā ar attīstību, tagad jāpiebremzē. Negribētos jau piesaukt konsolidāciju, bet mums viennozīmīgi būs jāpalielina līdzekļi finansiālajai aizsardzībai,” sacīja A. Vilks. Viņš akcentēja, ka vienā gadā nebūs iespējams atrast 100 vai 150 miljonus eiro, ko novirzīt šai jomai, taču Latvijai nav citas iespējas, jo mums ir maksimāli daudz jāiegulda zemessardzē, jaunsardzē, būtu arī jāatjauno militārās mācības skolās.

Skaties video!

6 komentāri

TOP komentāri

 • Ar
  +1

  Ar

  šito vīreli nekāds MUMS nesanāks.Pret MUMS gāja eiro ieviešana,pensionāru aplaupīšana,banku dāvinājumi ar piemaksām [LHZB-25 milj.Citadele-35 milj.],nerunājot par bezdarbību LM gadījumā.Gaidi vien piedāvājumu no ''kura nevarēsi atteikties'',MĒSLS

  14.03.2015 15:46

 • Dzika
  +1

  Dzika

  Naudu tik kasa no tautas!!!

  10.03.2015 16:33

 • Dzika
  +1

  Dzika

  Un kad pats tur bija, tad nemeloja?

  10.03.2015 16:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas