Pirmie bēgļi Rīgā var parādīties jau aprīlī, pauž Ušakovs

3 komentāri
Pirmie bēgļi Rīgā var parādīties jau aprīlī, pauž Ušakovs
FOTO: LETA

”Valdības bēgļu politika nozīmē tikai vienu – visi bēgļi nonāks Rīgā. Viņi pametīs nometni Muceniekos un no turienes, protams, dosies nevis uz Dundagu vai Zosēniem, bet uz Rīgu – Centrāltirgus vai stacijas rajonā. Tur, visticamāk, viņi arī meklēs mājokli un darbu. Lai gan par darba meklējumiem varbūt arī tiek pārspīlēts. Pirmie bēgļi Rīgā var parādīties jau aprīlī,” pauž Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Rīgas mērs savā sociālā tīkla Facebook norāda, ka, ņemot vērā to, ka uz valdības atbalstu Rīga diez vai var cerēt, domē patlaban tiek veidots koordinācijas centrs darbam ar bēgļiem – lai uz aprīli pilsēta būtu pilnībā gatava. Centrs strādās ar visām pašvaldības struktūrām, kas saskarsies ar bēgļu problēmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pirmkārt, galvenais slogs kritīs pār pašvaldības policiju. Jau tagad mēs strādājam pie stingrākiem kārtības noteikumiem. Minēšu vienu piemēru. Šobrīd Rīgā nav aizlieguma nakšņot uz ielas, piemēram, pie stacijas vai Esplanādē. Nebija tādas vajadzības. Tagad nāksies ieviest arī šādus ierobežojumus. Otrkārt, sociālais dienests. Skaidrs, ka dažiem bēgļiem nāksies nodrošināt vietas patversmēs. Tāpēc jau tagad mēs strādājam pie tā, lai varētu viņus izmitināt patversmēs pēc iespējas vienmērīgi. Lai nevienā patversmē neveidotos pārāk liela bēgļu koncentrācija,” norāda Ušakovs.

Rīgas mērs piebilst, ka pašvaldība ir gatava palīdzēt darba meklējumos tiem, kas ir gatavi strādāt. ”Objektīvi mums ir nepieciešami cilvēki, kas uzkops parkus, kapsētas un citas teritorijas. Vienvārdsakot – darba mums būs daudz. Taču mēs gatavojamies jau laikus, cik nu situācija atļauj. Nāksies tikt galā.”

3 komentāri

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis
  +2

  Hūgo Vācietis

  NIL UŠAKOV !
  UZSKATU KA PAR CŪCĪBĀM AR MAIDANA IZSTĀDI PIRMĀM KĀRTĀM ESI VAINĪGS PERSONĪGI TU ! ES NEBIJU BARIKĀDĒS LAI MANĀ LATVIJĀ SAIMNIEKOTU CŪKAS UN VANDĀĻI ! TEV PERSONĪGI AR MUNICIPĀLO POLICIJU IR JĀATROD UN JĀNODOD TIESAI VAINĪGIE ! UN NESĀC TAISNOTIES KA IZSTĀDE ESOT BIJUSI PRET KRIEVVALODĪGIEM ! TĀPAT ARĪ LATVIEŠI DRĪKST PIEPRASĪT TIESU TEV PAR DZĒRĀJU ĀLĒŠANOS 9.MAIJĀ ! UN MAN KĀ PIRMĀ SARKANĀS ARMIJAS VIRSPAVĒLNIEKA JUKUMA VĀCIEŠA MANTINIEKAM IR VISAS TIESĪBAS PIEPRASĪT NO TEVIS LAI TU CIENĪTU MANAS LATVIJAS LIKUMUS !

  13.10.2015 09:30

 • sieviete
  0

  sieviete

  Ar bēgļiem pilna Rīga, pati redzēju viņus brīvi staigājam ar pilniem iepirkuma maisiņiem.

  18.10.2015 16:30

 • Cilvēks
  0

  Cilvēks

  Labrīt, Ušakov! Visādi bēgļveidīgie jau ir Rīgā!

  10.10.2015 18:40

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas