Šķiroties, vecāki viens otru apvaino dzimumnoziegumos, uz tendenci norāda bērnu tiesību aiztāve

0 komentāri

Pedofilijas skandāli Latvijā. Vai mūsu valsts atbildīgās iestādes – bāriņtiesas un sociālie dienesti – tiešām darījušas visu, lai novērstu noziedzību pret bērniem?

Runājot par šokējošajiem dzimumnoziegumiem Kokneses pusē, kad seksuāli tika izmantots kāds 10 mēnešus vecs zīdainis, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta-Riekstiņa pieļauj, ka šajā gadījumā sociālie dienesti nav bijuši uzdevumu augstumos. Zīdaiņa mātei ir atņemtas tiesības, un, sīkāk nesaucot, Rieksta-Riekstiņa minēja, ka te varētu būt saistība ar atkarībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd visai izplatīta ir arī tendence, kad vecāki, šķiroties sāk apvainot viens otru dzimumnoziegumos. Tajā pašā laikā, ja bērns sāk runāt par seksuālu vardarbību pret viņu, vecāki nedrīkst sagaidīt ar vārdiem “vai tu gadījumā neesi saskatījies filmas”. Ja bērns par to sāk runāt, to nedrīkst ignorēt, norāda bērnu tiesību aizstāve.

Rieksta-Riekstiņa norāda, ka pedofilu skaits, visticamāk, nav mainījies – palielinājies ir upuru skaits.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas