Pauls Timrots: Kauns par ceļu policiju, 20 gadus tā uzvedusies kā ļoti slikta vecmāmiņa

1 komentārs

”Man ir kauns par mūsu ceļu policiju, kura 20 gadus uzvedās kā ļoti slikta vecmāmiņa, jo vienīgais policistu pedagoģiskais paņēmiens ir bļaut – ”neskrien”,” komentējot lielo ātrumpārkāpēju skaitu uz Latvijas ceļiem, norāda autoeksperts Pauls Timrots.

Auto eksperts Pauls Timrots:

Mums vajag runāt par atbildīgu, domājošu, prognozētspējīgu autovadītāju, nevis par autovadītāju, kurš ievēro vienu satiksmes noteikumu punktu – ātrums. Tas neiet cauri.

Eksperts ir pārliecināts, ka kopumā uz Latvijas ceļiem braukšanas kultūra ir uzlabojusies, bet drūmās statistikas iemesli slēpjas tajā, ka netiek padziļināti izpētīti avāriju cēloņi un notikuma vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es neesmu dzirdējis sakarā ar Tīnūžu šosejas avārijām nekādu salīdzinājumu ar jebkuru citu šoseju Latvijā tikpat garā posmā. Es pieļauju, ka šajā Tīnūžu šosejā nav vairāk avāriju, kā, piemēram, uz Bauskas šosejas tikpat garā posmā. Tas vienkārši atkal ir tāds mīts, par ko runāt, pļāpāt,” komentējot policijas pausto, ka visvairāk ātrumpārkāpēju ir notverts uz jaunās šosejas Koknese-Tīnūži, norāda P. Timrots.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • njā
    +1

    njā

    es teiktu, ka lielāks kauns ir par tiem, kas šo 20 gadu laikā tā arī nav sapratuši vārdu "Neskrien!". ok, ne visi ir dabūjuši apliecības pirms 20 gadiem, bet tomēr..

    12.05.2015 15:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas