Pārliecību par valsts drošību stiprina uzticēšanās bruņotajiem spēkiem, uzver Mūrniece

0 komentāri

”Lai būtu pārliecība par valsts drošību, sabiedrībai jāuzticas bruņotajiem spēkiem, un arī Baltijas aizsardzības koledža sniedz savu ieguldījumu, lai šī uzticība būtu pelnīta,” darba vizītes Igaunijā ietvaros apmeklējot Baltijas Aizsardzības koledžu uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Sarunas laikā Saeimas priekšsēdētāja uzsvēra, ka aizsardzības un drošības jautājumi ir viena no viņas darba prioritātēm, gan aktualizējot jautājumus, kas saistīti ar hibrīdkaru un agresīvo Krievijas propagandu mediju telpā, gan iestājoties par atbilstoša finansējuma atvēlēšanu aizsardzības nozarei un nepieciešamību stiprināt drošības struktūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūrniece norādīja, ka vienlīdz svarīgi ir domāt arī par tiesiskā regulējuma pilnveidošanu, kas ļautu stiprināt informatīvo drošību, tostarp mediju telpas regulējumu.

Apmeklējot Tartu, Saeimas priekšsēdētāja tikās ar latviešu kopienas pārstāvjiem, kā arī nolika ziedus Tartu jaunajos Jāņa kapos, godinot Latviešu strēlnieku pulka karavīrus un Latvijas bēgļus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas