Pabriks: Pirms runāt par sankciju atcelšanu pret Krieviju ir jāapstādina agresors

1 komentārs

Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks uzskata, ka šobrīd vēl nav pienācis brīdis, kad varam runāt par ekonomisko sankciju atcelšanu pret Krieviju. “No sākuma mums ir jāapstādina agresors, pirms mēs diskutējam par ekonomisko attiecību atjaunošanu ar Krieviju pilnā apmērā,” 14.janvārī, Strasbūrā Eiropas Parlamenta plenārsēdē notikušajās diskusijās ar ES augstāko pārstāvi ārlietās Federiku Mogerīni teicaPabriks.

“Attiecībā uz karadarbības sākšanos Ukrainā mēs pārrēķinājāmies un būtu labi, ja mēs to neaizdarītu arī konflikta beigu fāzē. Mēs reizēm runājam, cik Krievija ir stipra, bet patiesībā nevis Krievija ir stipra, cik mēs (ES) esam vāji. Mēs esam sadalīti un nobijušies, daļēji tāpēc, ka līdz galam neizprotam situāciju un daļēji tāpēc, ka to palīdz izdarīt galēji labējie un galēji kreisie spēki, kas ir apvienojušies, lai vājinātu Eiropas Savienību,” viņš norādīja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas Parlamenta deputāts līdzīgi kā virkne starptautisko ekspertu uzskata, ka konflikta atrisināšanas veiksmes atslēga ir stingras pozīcijas turēšana attiecībā uz agresijas izbeigšanu, kā arī atbalsta sniegšana reformu īstenošanai Ukrainā.

Tāpat viņš norāda, ka stingrai pozīcijai jābūt arī attiecībā uz Ukrainas valdību, uzsverot, ka reformu īstenošana ir neizbēgama, ja tā vēlas saņemt Eiropas Savienības atbalstu, jo šobrīd Ukraina rīkojas pārāk kūtri.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Sarmīte
    0

    Sarmīte

    Prātiņ nāc mājās!

    22.01.2015 15:21

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas