VIDEO: Okupācijas muzeja projekts tiek apzināti vilcināts, saka kultūras ministre

0 komentāri

No okupācijas muzeja piebūves projekta Kultūras ministrija neatkāpsies, un šobrīd tiek meklēti risinājumi, kā, spītējot Rīgas būvvaldes noraidījumam, ieceri tomēr varētu īstenot. Reālākais variants ir Okupācijas muzeja likuma grozījumi, projektam nosakot nacionālo interešu objekta statusu.

Tas būvniecību ļautu sākt, apejot pašvaldību. Tikmēr Rīgas būvvalde pārmetumus par apzinātu būvniecības procesa aizkavēšanu noraida, un uzsver, ka projekts nav atbalstīts tā sliktās kvalitātes dēļ.

Kultūras ministre Dace Melbārde:

Projekts tiek apzināti vilcināts, projekta virzība un vērtēšana būvvaldē tika apzināti vilcināta, tāpēc mēs uzskatam, ka ir nepieciešams izvērtēt iespēju, kā ir iespējams šo te administratīvo procesu paātrināt.

Video

Vairāk par Okupācijas muzeja projektu uzzini TV3 ziņās plkst. 19:00

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas