Neviena valsts nav pasargāta no teroristu uzbrukumiem, akcentē Pētersone-Godmane

3 komentāri

Līdz ar gaidāmo 250 bēgļu uzņemšanu daudzi ir satraukti, vai tādā veidā mūsu valstī neieceļos teroristi. Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane, kuras vadībā top bēgļu integrācijas plāns, saka, – tas ir stereotips.

Viņa akcentē, ka katrs bēgļa pieteikums tiks atsevišķi izvērtēts un iespējamais apdraudējums valsts drošībai ir viens no kritērijiem, lai personai atteiktu bēgļa statusa piešķiršanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr Pētersone-Godmane arī norādīja, ka neviena valsts nevar būt pilnībā pasargāta no teroristu uzbrukumiem.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Linda
  +5

  Linda

  Ja,bet jo lielaks kada valsti ir to mezonu bars,jo lielaks terorisma risks!

  28.08.2015 13:38

 • Haralds Elceris
  +1

  Haralds Elceris

  "bēgļi" nav vieta, "es teicu, kad nē ..." - arī anālфāvi†e!

  10.01.2016 19:26

 • haralds elceris
  +1

  haralds elceris

  stereotips, monotips, linotips vai prototips, bet kā var tik s†ulbs cilvēks ko koordinē†? tajās vasltīs, kurās viņi taisa sracku, bujānē un izvaro katrs bēgļa pieteikums netika atsevišķi izvērtēts?

  10.01.2016 18:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas