Nevar izslēgt provokācijas 16. marta piemiņas pasākumu laikā, akcentē Kozlovskis

2 komentāri

Latviešu leģionāru piemiņas diena – 16. marts. Ik gadu pasākumiem šajā dienā tiek pievērsta liela Latvijas un ārvalstu mediju uzmanība. Drošības policija atzīmē, ka šo dienu savās interesēs izmanto Krievija.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina, ka šogad 16. marta pasākumi neatšķirsies no iepriekšējiem gadiem, taču, kā vienmēr, iekšlietu sistēma strādās pastiprinātā režīmā.

”Mēs nevaram izslēgt kaut kādas provokācijas, kas varētu tikt organizētas uz vietas, piemiņas pasākumu norises laikā,” piebilda iekšlietu ministrs.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • SO.
  0

  SO.

  Kādēl mūsu žurnālisti skraida pakal vienam pajoliņam un taisa vinam reklāmu, kā viens teroristu slavinātājs varēja saņemt akreditāciju-tie ir jautājumi, kurus gribas uzdot atbildigajiem dienestiem.

  19.03.2016 12:41

 • marta
  0

  marta

  Pārāk liela brīvība ir piešķirta atsevišķiem krievijas pakalpiņiem naida kurināšanai starp nācijām.
  Kad reiz šos elementus sauks pie atbildības. Viņus vajadzētu iesēdināt, tad reiz beigsies šis stulbums

  16.03.2016 10:37

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas