Nekas neliecina, ka Straujumas valdība nav stabila, saka prezidents Vējonis

0 komentāri

“Nekas neliecina par to, ka Laimdotas Straujumas vadītā valdība nav stabila, turklāt tai vēl jāveic daudzi svarīgi uzdevumi,” ar šādu paziņojumu trešdien, 2. decembrī, pēc tikšanās ar premjerministri klajā nāca Valsts prezidents, lūgts komentēt pēdējā laikā plaši apspriesto tematu par valdības iespējamo maiņu.

Vienlaikus Raimonds Vējonis nenoliedza, ka valdības darbam ir nelabvēlīgs fons, savukārt tiem, kas ir neapmierināti, pēc prezidenta domām, jāspēj piedāvāt alternatīvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raimonds Vējonis:

Būtu ļoti cieši jāpieturas pie tā, ko līdz šim Saeima varbūt nav atbalstījusi, tas ir, – iepriekšējā Valsts prezidenta Andra Bērziņa ierosinājums, ka, ja vēlas mainīt valdību, tad jānāk jau ar ļoti konkrētu risinājumu, kāda tad ir nākamā koalīcija un kas varētu būt nākamās koalīcijas vadītājs. Otrkārt, tad ir jābūt ļoti skaidram, kas būs tie darbi, ko potenciālā valdība var veikt citādāk.

Tikmēr Laimdota Straujuma trešdien atkārtoja jau iepriekš teikto – visām valdībām reiz pienāk gals, un viņa informēs, ja tas pienāks viņas vadītajai.

Video:

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas