Nākamajam Valsts prezidentam jāprot izteikties vairākās valodās, saka Zatlers

0 komentāri

Latvijai ir vajadzīgs tāds Valsts prezidents, kurš spēj izteikties jebkurā starptautiskā forumā jebkurā valodā, kā arī runāt ar ārvalstu žurnālistiem, tā raidījumā 900 sekundes, jautāts par to, kādam jābūt nākamajam Valsts prezidentam, uzsvēra Valdis Zatlers, kurš reiz pats ieņēma šo amatu.

Valodu zināšanas kā vienas no prioritārajām V. Zatlers akcentēja, ņemot vērā pašreizējo saspringto ārpolitisko situāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat viņš pauda – ja nākamais Latvijas prezidents nebūs spējīgs skaidri izteikties vairākās valodās, tad latviešiem būs vien jāpaļaujas uz to, ko ārvalstīm pauž Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess un Lietuvas prezidente Gaļa Gribauskaite.

Turklāt Latvijā ir šādi cilvēki, kas būtu cienīgi ieņemt Valsts prezidenta krēslu, sacīja V. Zatlers. Viņš gan izvairījās nosaukt savus favorītus.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas