Muciņš: Ja gribat kādu lietu nolaist no sliedēm, izveidojiet komisiju!

0 komentāri

”Ja jūs gribat kādu lietu nolaist no sliedēm, izveidojiet komisiju – ir tāds vecs teiciens,” tā, runājot par VDK dokumentu izpētes komisijas darbu, ar ironiju pauda tieslietu ministra ārštata padomnieks Linards Muciņš.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka pēdējā laikā ap VDK dokumentu izpētes komisijas darbu izcēlušies vairāki skandāli. Pirms astoņiem mēnešiem izveidotā komisija, kurai jau pēc trim gadiem jāsniedz rekomendācijas par tā dēvēto čekas maisu iespējamo atvēršanu, zinātnisko darbu vēl joprojām nav sākusi. Tāpat no darba tika atstādināta VDK dokumentu izpētes komisijas atstādinātā Kristīne Jarinovska. Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs uzskatīja, ka viņa “sistemātiski torpedē” komisijas darbu.

“Varbūt komisija bija pārāk liela, varbūt kādam vajadzēja uzņemties reālu līderību. Nu zinātnieki jau ir mākslinieki, tā jau ir māksla,” par VDK izpētes komisijas neizdarībām ironizē L. Muciņš.

Tikmēr no VDK dokumentu izpētes komisijas atstādinātā Kristīne Jarinovska pauž, ka “jautājums jau ir par to, kuram ir jāraksta darba plāns, un vai tas ir jāraksta bez maksas. Jānim Tomelim atbilstoši viņa darba aprakstam bija jāraksta plāns. To izdarīju es un Jansons – un pilnīgi bez maksas, paši pēc savas iniciatīvas,” par nepaveiktajiem darbiem un nespēju sadalīt darbus komisijā sūdzas atstādinātā K. Jarinovska.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas