Mēs kļūstam par egoistisku nāciju, kas neatceras, ka kādreiz arī latvieši bija bēgļi, pauž kulturologs

3 komentāri

Mēs pavisam aizmirstam, ka šie cilvēki bēg no krīzes, nāves un kara, no tā, ka viņu mājas un pasaule ir izpostīta. Mums ir jāpadomā par to, ka kļūstam par ļoti egoistisku nāciju, kas neatceras, ka arī latvieši kādreiz bija bēgļi,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina kulturologs Deniss Hanovs.

Latvija Eiropas Savienības (ES) iekšlietu ministru sanāksmē vakar vakarā nosaukusi konkrētu skaitli bēgļu skaita uzņemšanā – 250. Vakarnakt iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis sarunā ar LNT rīta raidījumu 900 Sekundes informēja, – Eiropas direktīva paredz, ka šie potenciālie bēgļi drīkstēs aicināt uzņemošajā valstī tikai sievu un bērnus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kozlovskis sacīja, ka jāņem vērā fakts, ka Ukrainā situācija var saasināties un bēgļi no šīs valsts var ierasties arī Baltijas valstīs, tāpēc tām var nākties lūgt citu valstu palīdzību. Šā fakta dēļ esot vien Latvijai jāpārtrauc politiskie ķīviņi par bēgļu uzņemšanu.

3 komentāri

TOP komentāri

 • vija
  0

  vija

  Pirmkārt , musulmaņiem var būt likumīgas 4 sievas un ja nu katrai pa 4 bērni , otrkārt Deniss Hanovs , ja kļūdos -lūdzu piedošanu , bet spriežot pēc vārda un uzvārda , diezin vai šim cilvēkam gribas izprast latviešu tautas gājumu un traģēdijas .

  15.07.2015 16:38

 • seniore
  0

  seniore

  Apbrīnojami !Cik īsa ir atmiņa politiķiem,aizmirsuši,ka 70-tajos gados,veda Latvijā ar vilcienu sastāviem no Krievijas it kā darba speciālistus,bet sabrauca viņu ģimenes,brāļu un māsu ģimenes ,intensīvi cēla jaunās daudzdzīvokļu mājas,visiem tika piešķirti dzīvokļi,bet latvieši daudzi gaidīja,gaidīja un tā arī jaunajās mājās nesagaidīja,ja jau nevar atcerēties,tad pierakstiet,rezultātus mēs visi REDZAM !!!

  15.07.2015 15:52

 • Ainārs Anri Grambergs
  0

  Ainārs Anri Grambergs

  Neviens neaizmirst, ka daudziem latviešiem nācās doties bēgļu gaitās. Tikai latvieši devās projām no Dzimtenes bailēs no OKUPĀCIJAS režīmu represijām, nevis paši sagrāva savu valsti sakot nemierus un pilsoņu karu! Un tā ir milzu starpība! Neviena no valstīm, no kurām plūst bēgļu straumes, nav zem svešu valstu okupācijas režīmiem.

  13.07.2015 15:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas