Māra Kučinska valdībā Vienotība tiktu pazemota, uzskata Zatlers

1 komentārs

Māra Kučinska valdībā Vienotība tiktu pazemota. Tā uzskata eksprezidents Valdis Zatlers.

Intervijā LNT Ziņām viņš izteica viedokli, ka, iesaistoties Kučinska valdībā, Vienotībai tajā nebūtu politiskās ietekmes. Zatlers uzskata, ka zaļie zemnieki prasmīgi izmantojuši Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas personiskās īpašības, lai uzvarētu politiskajā cīņā.

Pirms jaunā gada intervijā LNT Ziņām Zatlers sacīja, ka, izvēloties premjera amata kandidātu, prezidentam Raimondam Vējonim ir iespēja sapurināt politikas pīļu dīķi.

Tagad Zatlers norāda, ka šī iespēja nav pilnībā izmantota, jo pēc mēnesi ilgas muļļāšanās Kučinskis premjera amatam nominēts lielā steigā, un kandidātiem uz Ministru prezidenta amatu neesot dota iespēja izklāstīt savu piedāvājumu sabiedrībai.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Kādēl tādas rūpes par Vienotības izjūtām?Ja partijas it kā lielākā daļa nespēj nolikt pie vietas vienu iedomigu untumainu kundzi, kā tā tiktu galā ar valsts problēmām.

    20.01.2016 18:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas