Man būtu interesējis zināt, par kuru kandidātu kurš balsoja, pauž Vīķe-Freiberga

0 komentāri

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga apsveic jaunievēlēto Valsts prezidentu un novēl viņam veiksmi. ”Tā Saeimas deputāti ir nobalsojuši, un es kā pilsone akceptēju Saeimas lēmumu,” tā LNT ziņām pirms brīža atzina eksprezidente.

Par Raimonda Vējoņa ievēlēšanu bijusī Valsts pirmā amatpersona gan izteicās diplomātiski, sakot, ka savas emocijas viņa paturēs pie sevis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Viņš mūs visus pārstāvēs gan mūsu, gan pasaules priekšā, un tā ir mūsu deputātu izvēle. Vienīgais, ko es šajā brīdī kā emocijas izjūtu ir tas, ka žēl, ka balsojums nebija atklāts, es domāju, tas būtu bijis pilsoņiem visai interesanti, un katrā gadījumā man personīgi būtu interesējis zināt, par kuru kandidātu kurš balsoja.

Vaira Vīķe-Freiberga norādīja, ka, ņemot vērā starptautisko situāciju, jaunievēlētajam prezidentam starptautiskajā arēnā būs aktīvi jāpārstāv Latvijas intereses. Tāpat arī nedrīkstot aizmirst norises valsts iekšpolitikā, kas ir tikpat svarīgi kā notikumi pasaulē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas