Lembergs bēgļu ienākšanu salīdzina ar cigarešu kontrabandu

1 komentārs

Bēgļu iepludināšana Eiropā līdzinās cigarešu kontrabandai, taču Ventspils ir gatava uzņemt patvēruma meklētājus no Vācijas un Zviedrijas, kuri paši mūk no bēgļiem. Šādu nostāju savā iknedēļas preses konferencē paudis Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Lembergs bēgļu ienākšanu Eiropā dēvē par biznesu un salīdzina to ar kontrabandas cigarešu vai degvielas ievešanu. Viņš vērš uzmanību uz pašmāju politiķu retoriku, kad patvēruma meklētāju uzņemšanu sākumā atbalstījuši, bet pēkšņi “apmetuši kažokus” uz otru pusi. Kaut arī pašvaldība nevar aizliegt tajā uzturēties kādām, kas saņēmis šādas tiesības suverēnas valsts teritorijā, Ventspils mērs dotu priekšroku konkrētām nācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs esam gatavi uzņemt bēgļus Ventspilī no Zviedrijas, kuri bēgs no bēgļiem, no Vācijas, kuri bēgs no bēgļiem. Mēs esam gatavi [uzņemt] vāciešus ar ciltsrakstiem. Vēlami ir “foni”, kuri mums te bijuši gadu simteņiem – laipni lūdzu! Ar bērniem un visu. Vācu skolas finansēsim,” ironiski sola Lembergs.

Foto: bēgļi dāvina ziedus sievietēm Ķelnē

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • rezob
    0

    rezob

    Aivinsh lidzinas kontrobandas cigaresu bosam. Ta butu pareizak...

    24.01.2016 09:10

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas