Lembergs apvaino tiesu, ka tā aicina sēdēs vien apsūdzībai izdevīgus lieciniekus

0 komentāri

”Politiska lieta, kuras mērķis ir vienkāršs – lai es kādu laiku, atlikušos manas dzīves gadus, būtu tiesas zālē,” tā pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs pēc Rīgas apgabaltiesas sēdes, kur turpina izskatīt tā dēvēto ”Lemberga krimināllietu”.

”Tie liecinieki, kuri ir neizdevīgi apsūdzībai, netiek aicināti uz tiesu,” pauda A. Lembergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš uzskata, ka prokuratūra tiesai uzspiež savu viedokli un tiesa šim viedoklim pakļaujas. ”Es jau nezinu, ko viņi ārpus tiesas zāles sarunā, jo daudzas lietas notiek ārpus tiesas,” sacīja Ventspils mērs.

Skaties video!

A. Lembergu prokuratūra apsūdz par kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu un citas mantas legalizēšanu, par dienesta viltojumu, par piedalīšanos mantiskos darījumos, kuri viņam saistībā ar dienesta stāvokli bijuši aizliegti, kā arī par ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu un citiem noziegumiem.

Līdzās Ventspils mēram uz apsūdzēto sola sēdies arī viņa dēls Anrijs un Ventspils tranzītbiznesa menedžeris Ansis Sormulis. Visi trīs norādījuši, ka nesaprot un neatzīst viņiem celtās apsūdzības.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas