Latvijas vēstnieks Indijā stāsta, cik valsts ir droša un kādēļ cilvēki turp dodas

0 komentāri

Indija latviešiem kļūst arvien populārāks tūrisma galamērķis, turklāt arvien vairāk cilvēku uz šo eksotisko zemi dodas ne vien, lai aplūkotu tūrisma bukletos redzēto, bet arī lai izzinātu jogu un ajūrvēdu, raidījumā 900 sekundes sacīja Latvijas vēstnieks Indijā Aivars Garoza.

Lai arī nereti pasaules medijos parādās ziņas par nežēlīgu izturēšanos pret sievietēm Indijā, kā arī par šausminošām grupveida izvarošanām, Latvijas vēstnieks A. Garoza norāda – šādi gadījumi ir, taču kopumā Indiju var uzskatīt par drošu tūrisma galamērķi un turp nebūtu jābaidās doties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš atminas, ka nesen Indijā ir bijis gadījums, kad divas jaunas sievietes ar siksnām iekaustījušas divus puišus, kas mēģinājušas viņām uzmākties. Tas tika nofilmēts un ievietots YouTube tīklā, turklāt meitenes vēlāk tika svinīgi apbalvotas no valdības puses. Līdz ar to A. Garoza norāda, ka valdība cenšas īstenot sociālas kampaņas, lai mazinātu patriarhālo domāšanu valstī un veicinātu dzimumu līdztiesību.

Skaties: kontrastu pilnā un eksotiskā Indija!

Skaties visu sarunu ar Latvijas vēstnieku Indijā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas