Latvijas pastāvēšanu apdraud vienīgi latviešu idioti, uzskata Liepnieks

5 komentāri

Āfrikas un Tuvo Austrumu bēgļu uzņemšana Latvijā ir izsaukusi pamatīgu vētru sabiedrībā, un lielākā daļa iedzīvotāju nav slēpuši savu sašutumu par to. Kā tas pieredzēts arī iepriekš, opozīcijā sabiedrības viedoklim iznācis polittehnologs Jurģis Liepnieks, kurš pasteidzies nākt klajā ar savu versiju par notiekošo.

“Latvijas un latviešu pastāvēšanu apdraud tikai un vienīgi latviešu idioti. Neviens cits. Diemžēl to noteikti ir vairāk nekā 250,” savā Twitter kontā ironizē Liepnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš norāda, ka daudzi latvieši esot aizmirsuši, ka arī mūsu tauta ir bijusi bēgļu statusā un daudzas pasaules valstis ir devušas patvērumu Latvijas iedzīvotājiem, dāvājot iespējas.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Aija
  +2

  Aija

  Oj, arī tagad pilns ar mūsu "bēgļiem", kas paratizē uz, piemēram, UK rēķina - tur labu abie pabalsti, cik bābieši nav slavējuši un tikai tādēļ tur bērnus sadzemdējušas bauda "labo dzīvi". Zemāki par vidusslāni ir tie sliņķi, un labi vien ir, ka tālu prom no LV aizbraukuši.... Atšķirība starp īstiem bēgļiem un tiem laimes meklētājiem ir milzīga. Skabargu cita acī redz, bet baļķi savējā gan nē. Tipiski neizglītotajiem latviešiem.

  23.07.2015 09:45

 • r
  +2

  r

  Tikkai Liepnieks ir aizmirsis vai nezina to ka latviešu bēgļi aizbrauca un strādāja, bet šie ir tādi kurus nevar pat bads piespiest strādāt, un viņi tikkai parazitē uz valsts rēķina.

  22.07.2015 16:58

 • Krista
  0

  Krista

  Pilnīgi piekrītu! Lai bēgļi varētu integrēties Latvijā, sākumā der izglītot ļoooti daudz idiotu!

  23.07.2015 12:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas