Latvijai jābūt gatavai uzņemt atpakaļ pilsoņus no Lielbritānijas, atzīst EK pārstāve

4 komentāri

Kaut arī Lielbritānijas referendumam par izstāšanos no Eiropas Savienības ir vairāk konsultatīvs statuss, tā neņemšana vērā būtu Lielbritānijas valdības politiskā pašnāvība, uzskata Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

Intervijā LNT rīta raidījumam 900 sekundes viņa atzina, ka notikušais referendums, kaut arī tas nenāk par labu ES, ir jāpieņem kā noticis fakts, jo Lielbritānijas tauta ir izdarījusi savu izvēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pašā laikā Šteinbuka vērsa uzmanību, ka Latvijas valdībai jābūt gatavai uzņemt savus pilsoņus atpakaļ.

EK pārstāve norāda, ka Brexit kampaņas īstenotāju idejas pamatā bija naids pret iebraucējiem Lielbritānijā, taču no tās iznākuma cietīs arī paši briti. Pēc viņas domām, Lielbritānijas politiķiem jādara viss, lai mazinātu rasisma izpausmes savā valstī.

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • ha
  0

  ha

  Āfrikas begļu vietā lai uzņem mūsējos!

  28.06.2016 19:54

 • Zita Gavrovska
  0

  Zita Gavrovska

  Nu jau tik traki...ko jūs politiki un politiku uzpirktie žurnalisti jaucat gaisu.?!

  28.06.2016 17:27

 • Cielava
  0

  Cielava

  ka Tu ragana tā vari teikt

  28.06.2016 16:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas