Latvijai jābūt bargākai pret bēgļiem, kuri izdarījuši noziegumus, uzskata opozīcija

1 komentārs

Latvijai jābūt bargākai pret patvēruma meklētājiem un bēgļiem, kuri izdarījuši noziegumus, un viņi jāizraida no valsts, tā uzskata Saeimas opozīcija. Šodien par priekšlikumu diskutēs Saeimas Cilvēktiesību komisija.

Patlaban likums atļauj izraidīt patvēruma meklētāju, bēgli vai personu ar alternatīvos statusu, ja viņš rada draudus valsts drošībai vai atzīts par vainīgu sevišķi smagā noziegumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt ierosinājums, ko iesniegusi Latvijas reģionu apvienība, paredz izraidīšanu piemērot par jebkādiem noziegumiem un krimināli sodāmiem pārkāpumiem.

Saskaņā ar ieceri tiktu ieviesti arī stingrāki noteikumi patvēruma meklētāju uzņemšanai.

Ārlietu ministrija norādījusi, ka šāds priekšlikums ir nesamērīgs un varētu būt pretrunā Latvijas starptautiskajām saistībām. Uz to norādījusi arī Tieslietu ministrija, kura gan atbalsta ieceres iesniedzēju mērķi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Savi pilsoni noziedznieki jāliek cietumā un jāuztur no mūsu nodokliem, neko darīt, bet ienācēji-uz savam mājām, un tas attiecas gan no dienvidiem ienākušajiem, gan no austrumiem,gan rietumiem.

    14.02.2016 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas