Latvija nespēj nodrošināt uzņemamo bēgļu prasības, atzīst tiesībsargs

9 komentāri

Šā brīža apstākļos Latvija nespēj nodrošināt uzņemamo bēgļu prasības, tā intervijā LNT 900 Sekundēm norāda tiesībsargs Juris Jansons.

Atsaucoties uz starptautiskajiem dokumentiem, tiesībsargs atzīst, ka šobrīd Latvijā esošo bēgļu tiesības netiek nodrošinātas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs to varētu darīt, ja vien valdības pieeja bēgļu jautājumiem būtu daudz atbildīgāka. Audžuģimenes neiztur kritiku, jo mums ir pilni bērnunami ar bērniem,” par bēgļu uzņemšanu saka Jansons, piebilstot, ka šobrīd bēgļu prasības Latvijā netiek izpildītas.

Viņam bažas rada tas, ka Latvija nespēs nodrošināt tās cilvēktiesības, ko uzņēmusies gan pret bēgļiem, gan arī drošu un labvēlīgu vidi pašmāju iedzīvotājiem.

Tāpat Jansons uzskata, ka politiķu nespēja nosaukt to, cik daudz bēgļu jāuzņem Latvijā, ir bezatbildīga.

Intervija ar Juri Jansonu:

9 komentāri

TOP komentāri

 • Jumis
  +2

  Jumis

  Kopš kuriem laikiem bēgļiem ir prasības?

  08.09.2015 16:52

 • vaks..
  +1

  vaks..

  Ko noziimee-bēgļu prasības????
  Ja bēg no kara,man skiet ka jabut apmierinatam ar to ko piedava..ka tik paedis un galvenais berni..primara palidziba.. jabut priecigam ka tajas valstis kur tevi uznem,tevi nenosaus :))

  10.09.2015 13:41

 • Aicis
  +1

  Aicis

  Tiem bēgļiem Latvija nav vajadzīga,Latvijā pabalstos msksā 200€,Vācijā1000€,kur labāk,šeit būs tie deportētie kas tur slikti uzvedīsies.

  09.09.2015 17:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas