Latvija nav monarhija, kur karalis var nosaukt savu pēcteci, saka Āboltiņa

1 komentārs

Latvija nav monarhija, kur karalis var nosaukt savu pēcteci, tā Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vēlmi nākamā premjera amatā redzēt Rihardu Kozlovski komentē Straujumas pārstāvētās partijas Vienotība vadītāja Solvita Āboltiņa.

Viņa šodien žurnālistiem norādīja, ka Vienotība ir gatava vadīt arī nākamo valdību, taču par iespējamiem premjera amata kandidātiem vēl lems partijas valde. Āboltiņa vērsa uzmanību uz to, ka Straujuma ir viena no 14 Vienotības valdes locekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
FOTO: LETA

FOTO: LETA

Mēs nedzīvojam monarhijā, kur karaļi nosauc savus pēctečus. To dara valde, izvirzot savus kandidātus. Bet, protams, ir jāatceras, ka galvenais lēmuma pieņēmējs šajā situācijā ir Valsts prezidents, kuram saskaņā ar Satversmi ir jānominē premjera kandidāts.

Vienotības valdes sēde sākās šodien piecos vakarā. Āboltiņa sacīja, ka aicinās vispirms runāt par darāmajiem darbiem, nevis amatiem. Kā ticamākie Vienotības kandidāti uz premjera amatu iepriekš minēti Kozlovskis un Āboltiņa.

1 komentārs

TOP komentāri

  • bijusī
    +4

    bijusī

    Lūdzu netraciniet tautu un šo Āboltiņas ''viepli'' mazāk rādiet pa televīziju.Vienkārši nav paciešams,sevišķi vakara raidījumos.Naktīs nāk murgi............

    07.12.2015 22:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas