Lai izvairītos no Ukrainas scenārija, Latvijai ir jāsniedz pareizie signāli, saka Pabriks

0 komentāri

Lai izvairītos no agresijas, Latvijai ir jāsniedz Krievijai pareizie signāli – pareiza politiskā stāja, ka nevaram pieļaut pat hipotētiski 1939. gada notikumu atkārtošanos, sacīja Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.

Krievijas politika ir tiek veidota, vadoties pēc principa – ja es kaut ko varu iegūt ar spēku, tad to iegūšu. Tādēļ Krievijai ir jāturpina radīt pārliecība, ka šī valsts nevar iegūt visu tikai ar spēku, sacīja A. Pabriks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

Jau ziņojām, ka bijušais NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens paziņojis, – Krievija varētu sarīkot hibrīdkaru Baltijas valstīs, lai pārbaudītu NATO savstarpējās aizsardzības vienošanos. ”Šis nav stāsts par Ukrainu. Putins vēlas atjaunot Krieviju kā lielvaru tās agrākajās robežās,” sacījis Rasmusens.

”Ir liela iespēja, ka viņš iejauksies Baltijā, lai pārbaudītu NATO līguma 5. pantu,” paziņoja Rasmusens. NATO 5. pants paredz kopīgu organizācijas dalībvalstu atbildi, ja kādai no dalībvalstīm tiek uzbrukts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas