Krīgers: Lai nodrošinātu nepieciešamos līdzekļus aizsardzībai, cietīs izglītības un veselības nozare

2 komentāri

Lai panāktu 2% no iekšzemes kopprodukta (IKP) aizsardzībai pēc iespējas ātrāk, varētu tikt ziedotas izglītības un veselības nozares, sacīja Brīvo arodbiedrību savienības vadītājs Pēteris Krīgers.

Ja tā būs, tad, visticamāk, sagaidāmi izglītības un veselības nozarē strādājošo protesti, raidījumā 900 sekundes pauda Brīvo arodbiedrību savienības vadītājs. Viņš īpaši akcentēja valdības nelietderīgos tēriņus, piemēram, dārgu operu organizēšanu un citus daudz līdzekļu izmaksājušus prezidentūras pasākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – saistībā ar Ukrainas konfliktu Latvija plāno palielināt izdevumus aizsardzībai līdz 2% no iekšzemes kopprodukta (IKP) ievērojami ātrāk par iepriekš plānoto 2020. gadu. Valsts augstākās amatpersonas vienojušās, ka jaunais mērķis ir to izdarīt jau līdz 2018. gadam, apliecināja Ministru prezidente Laimdota Straujuma, kā arī aizsardzības un ārlietu ministrs.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ina
  0

  Ina

  Bet, ielaižot savā zemē asinskāros agresorus, mums būs vajadzīga izglītība, zinātne - viss sagrauts, reti kurais no mums būs dzīvs /skat.DTR Ukrainā/?

  26.02.2015 21:32

 • Ome
  0

  Ome

  Tik daudz slimnīcu pa tukšo sabūvētas, miljoni izmesti... Kā to visu dabūs atpakaļ? Nedabūs, protams. Bomžus ārstējam, bet normāli pensionāri mirst, jo nav naudas ārstiem.

  26.02.2015 16:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas