Krievijas krīzes dziļākais punkts vēl nav sasniegts, prognozē ekonomists

0 komentāri

Krievijas krīzes dziļāko punktu vēl neesam pieredzējuši, un eksperti lēš, ka tas būs 2016. gadā. Turklāt tagadējā Krievijas politika liecina, ka ātra izķepurošanās no krīzes Krievijā nav sagaidāma, raidījumā 900 sekundes pauda Swedbank ekonomists Mārtiņš Kazāks.

“Krievijā dziļāko punktu vēl neesam redzējuši, tas būs 2016. gada pirmajā pusē,” sacīja M. Kazāks.

Turklāt drīza Krievijas ekonomikas atveseļošanās nav sagaidāma. “Krievija mēģina mazināt ekonomikas krituma dziļumu, bet dara to dīvainā veidā. Viņi pērk sociālu mieru un tērē militārām vajadzībām, tajā pašā laikā samazinot izdevumus veselības aizsardzībai un investīcijām nākotnē,” skaidro ekonomists. Tas nozīmē, – kad recesija beigsies, tad arī izaugsmes apjomi nāks atpakaļ ļoti lēni. Tas būtu jāņem vērā arī Latvijas eksportētājiem, ka nevar vienkārši ”izsēdēt” šo Krievijas krīzi – tā tik ātri nebeigsies, pauda ekonomikas eksperts.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas