Krievijai radīt “karstos punktus” Baltijā būtu pārāk riskanti, uzskata Sprūds

0 komentāri

Krievija varētu mēģināt mākslīgi veidot nākamos “karstos punktus” Moldāvijā un Baltkrievijā, taču Baltijas valstis tai būtu pārāk riskantas, uzskata Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds.

Viņš skaidro, ka Krievijas uzbrukums Sīrijā ir spēcīgs gājiens no Putina puses, jo arī citiem starptautiskajiem spēlētājiem viņš būs jāņem vērā. Politologs neizslēdz, ka Krievija varētu veidot nākamos “karstos punktus” Moldāvijā vai Baltkrievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Attiecībā uz Baltijas valstu drošību, Sprūds norāda, ka Krievijai būtu riskanti uzskatīt Latviju, Lietuvu un Igauniju par vakuumu, kurā tā var rīkoties.

Runājot par Krimas aneksiju, viņš velk paralēles ar padomju okupāciju, taču piebilst, ka de facto šobrīd neviens vairs neplāno cīnīties par šo Ukrainas sastāvā bijušo teritoriju. Kamēr valdīs Putins, tikmēr Krima paliks Krievijai.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas