Krievija ir starptautiskais huligāns, akcentē politikas pētījumu centra eksperts

0 komentāri

”Viens no galvenajām Krievijas motivācijām ir aiziešanas stratēģija no Ukrainas. Ne jau pilnībā aiziet, bet samazināt savu klātbūtni tur. Krievija rāda, ka var būt sabiedrotais Rietumiem teroristu apkarošanā,” tā Krievijas militāros uzlidojumus Sīrijai LNT rīta raidījumā 900 Sekundes komentēja Austrumeiropas politikas pētījumu centra eksperts Andis Kudors.

Tāpat viņš piebilda, ka Krievijas mērķis ir saglabāt Sīrijas prezidentam Asadam spēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Galvenais Krievijai ir saglabāt militāro bāzi, militāro klātbūtni Vidusjūrā. Pašreizējā Sīrijas valdība ir Krievijas ieroču pircējs, tāpēc Krievijai ir svarīgi saglabāt attiecības ar šo valsti,” norādīja Kudors.

Politikas pētījuma centra eksperts Krieviju nodēvēja par starptautisko huligānu. ”Mūsdienu Krievija uzvedas kā PSRS Aukstā kara laikā.”

Visu interviju no šā rīta raidījuma 900 Sekundes skaties šeit!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas