Krievija drīzāk nodarbojas ar iebiedēšanu, uzskata Rinkēvičs

0 komentāri

”’Man negribētos ticēt, ka cilvēki Maskavā ir nonākuši tādā stadijā, ka tas tiek nopietni izskatīts. Es domāju, ka tad mēs nonākam situācijā, kāda ir bezprecedenta gadījums pat 20. gadsimtā, ASV, PSRS pretī stāvēšanas laikā. Ik pa laikam, protams, skanēja ziņas par to, ka tādā vai citā gadījumā kodolieroči var tikt izmantoti, tomēr līdz tam nenonāca. Tāpēc to vairāk uztveru kā daļu no informatīvā katra,” tā Krievijas draudus izmantot kodolieročus komentēja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Krievija, dažādos līmeņos piesaucot iespējas lietot savu kodolarsenālu, cenšas iebiedēt NATO sabiedrotos, uzskata Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas