Kozlovskis: Musulmaņu kopiena ir pietiekami integrējusies Latvijā

0 komentāri

”Ja runā par musulmaņu kopienu, tad tā ir pietiekami integrējusies Latvijā. Taču ir arī atsevišķi indivīdi, kurus ”pieskata” Drošības policija,” intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš uzsvēra, ka ar radikālajiem islāmistiem saistītie draudi ”nav tūlītējs drauds Latvijas drošībai”.

“Es gribu nomierināt mūsu iedzīvotājus – mūsu Drošības policija cieši sadarbojas ar organizācijām, kas pēdējā laikā Eiropā apkarojušas terorismu, un pašlaik Latvijā terorisma draudi ir zemi. [..] Ja situācija mainīsies, tad sabiedrību informēsim,” sacīja ministrs.

Skaties video!

“Mūsu musulmaņu kopiena ir salīdzinoši neliela salīdzinot ar citām kopienām citās Eiropas valstīs. Un musulmaņu kopienas locekļi ir samērā labi integrējušies sabiedrībā. Protams, es neslēpšu, ka mūsu dienesta redzes lokā periodiski nonāk cilvēki, kurus mēs varam raksturot kā ekstrēmus vai radikāli tendētus. Un viņu operatīvai kontrolei pievēršam īpašu uzmanību,” iepriekš intervijā TV3 sacīja Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets.

Vairāk par šo tematu lasi šeit!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas