Kozlovskis: Musulmaņu kopiena ir pietiekami integrējusies Latvijā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

“Ja runā par musulmaņu kopienu, tad tā ir pietiekami integrējusies Latvijā. Taču ir arī atsevišķi indivīdi, kurus “pieskata” Drošības policija,” intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš uzsvēra, ka ar radikālajiem islāmistiem saistītie draudi “nav tūlītējs drauds Latvijas drošībai”.

“Es gribu nomierināt mūsu iedzīvotājus – mūsu Drošības policija cieši sadarbojas ar organizācijām, kas pēdējā laikā Eiropā apkarojušas terorismu, un pašlaik Latvijā terorisma draudi ir zemi. [..] Ja situācija mainīsies, tad sabiedrību informēsim,” sacīja ministrs.

Skaties video!

“Mūsu musulmaņu kopiena ir salīdzinoši neliela salīdzinot ar citām kopienām citās Eiropas valstīs. Un musulmaņu kopienas locekļi ir samērā labi integrējušies sabiedrībā. Protams, es neslēpšu, ka mūsu dienesta redzes lokā periodiski nonāk cilvēki, kurus mēs varam raksturot kā ekstrēmus vai radikāli tendētus. Un viņu operatīvai kontrolei pievēršam īpašu uzmanību,” iepriekš intervijā TV3 sacīja Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets.

Vairāk par šo tematu lasi šeit!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas